پیام تبریک مدیر عامل شرکت بزرگ صنعتی معین دام به مناسبت عید فطر

۱۳۹۸/۰۳/۱۳
پیام مدیر عامل شرکت معین دام یزد بمناسبت عید فطر

  پیام مدیر عامل شرکت معین دام یزد بمناسبت عید فطر

مهدی ناصر بافقی  مدیر عامل مجتمع بزرگ صنعتی کشتارگاه معین دام یزد در آستانه فرا رسیدن عید سعید فطر، در پیامی به همکاران خود ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و تبریک این عید بزرگ به آنان، از تلاشهای همکاران خود در تامین شایسته گوشت قرمز سلامت هم استانی ها و هم وطنان  قدردانی کرد. به گزارش روابط عمومی شرکت معین دام استان یزد  متن کامل پیام مهدی ناصر بافقی  بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اللّهُمَّ إنی أَسْئَلَکَ خَیرَ مٰا سَئَلَکَ مِنْهُ عِبادُکَ الصّٰالِحُونَ

همکاران محترم بخشهای مختلف مجتمع معین دام یزد

رمضان، فصل وصل است و فطر ضیافتگاه وصال و   عید سعید فطر تجلی و نماد خداخواهی و جشن دوری از معصیت و گناه و اوج امیدواری و تمسک به رحمت و مغفرت الهی است.

اینک که یک ماه از کار و خدمت همراه با پالایش روح و دعا شما همکاران عزیز در شرکت معین دام یزد  می گذرد، آمدن عید بندگی و قبولی طاعات و عبادات بواسطه رحمت بیکران حضرت حق، بهترین نوید و مژده ای است که روزه داران حقیقی چون شما را کهو در طلوع هر سحر به امید سلامت و خدمت هر چه بیشتر در صف تامین غذای مردم طبق موازین اسلامی  لباس خدمت به مردم پوشیده  و در ماه مهمانی خدا با  دلهای پاک به خدمت مشغول بوده اید را  شادمان و مسرور می سازد و لذا خداوند بزرگ را شاکرم که توفیق خدمت به شما را بعنوان  فرصتی غنی برای من  فراهم کرد.

عیدفطر، عید زیبایی‏های معنوی، عید بشارت‏های الهی و روز خوب مهربانی‏های خدا ، بر شما همکاران  تهنیت و گرامی باد . 

به سهم خود از تلاش های تان صمیمانه قدردانی می کنم  و امیدوارم در این عید رحمت و مغفرت با تمسک وبا همبستگی و وحدت دوشادوش یکدیگر برای اعتلای جایگاه شرکت ، همچون گذشته تلاش کنیم ونظاره گر پیشبرد اهداف عالیه مجتمع کشتارگاهی معین دام استان یزد در تامین غذای سلامت مردم باشیم.
از خداوند متعال،  سلامتی و موفقیت روز افزون بهمراه شادکامی و خوشبختی برای یکایک همکاران عزیز و خانوادۀ محترمتان را مسألت می نمایم

 مهدی ناصر بافقی 

مدیر عامل شرکت معین دام یزد